DUREX АЛОЕ ГЕЛ 200 мл.
   DUREX АЛОЕ ГЕЛ 200 мл.

   DUREX АЛОЕ ГЕЛ 200 мл.

   Напиши рецензија (0)
   699 ден.
   799 ден.
   Заштеди 100 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Durex Play 2 во 1 - Масло за масажа и лубрикант кој содржи екстракт од алое вера кое смирува и опушта.

   Немасен и лесно се нанесува

   Доволно е нежен за масажа на целото тело и интимните делови

   Ја омекнува кожата и не содржи парфеми

   Лубрикантот може да ја олесни непријатноста која се јавува поради сувост на вагината и непријатноста која ја чувствуваат двајцата партнери.

   Пакување: 200 мл

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Durex Play 2 во 1 - Масло за масажа и лубрикант кој содржи екстракт од алое вера кое смирува и опушта.

   Немасен и лесно се нанесува

   Доволно е нежен за масажа на целото тело и интимните делови

   Ја омекнува кожата и не содржи парфеми

   Лубрикантот може да ја олесни непријатноста која се јавува поради сувост на вагината и непријатноста која ја чувствуваат двајцата партнери.

   Пакување: 200 мл

   9922
   6 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   DUREX АЛОЕ ГЕЛ 200 мл.

   16 други производи во иста категорија:

   DUREX АЛОЕ ГЕЛ 200 мл.

   699 ден.
   799 ден.
   Заштеди 100 ден.
   со ДДВ