DUREX ГУАРАНА ГЕЛ 200 мл.
   DUREX ГУАРАНА ГЕЛ 200 мл.

   DUREX ГУАРАНА ГЕЛ 200 мл.

   Напиши рецензија (0)
   599 ден.
   699 ден.
   Заштеди 100 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Durex Massage Lube Guarana 2 во 1 е гел за подмачкување со стимулирачко дејство, кој содржи екстракт од гуарана и има сензуална арома, давајќи возбудливи искуства.

   Мека е и свиленкаста, идеална за целото тело, како и за употреба во чувствителните области. Растворлив во вода, лесно се плакне и не дамки, а погоден е за вагинален, анален и орален секс.

   Лубрикантите Durex можат да помогнат во ублажување на вагиналната сувост и непријатност, зголемувајќи го чувството на мекост и задоволство за време на сексот.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Durex Massage Lube Guarana 2 во 1 е гел за подмачкување со стимулирачко дејство, кој содржи екстракт од гуарана и има сензуална арома, давајќи возбудливи искуства.

   Мека е и свиленкаста, идеална за целото тело, како и за употреба во чувствителните области. Растворлив во вода, лесно се плакне и не дамки, а погоден е за вагинален, анален и орален секс.

   Лубрикантите Durex можат да помогнат во ублажување на вагиналната сувост и непријатност, зголемувајќи го чувството на мекост и задоволство за време на сексот.

   9923
   3 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   DUREX ГУАРАНА ГЕЛ 200 мл.

   16 други производи во иста категорија:

   DUREX ГУАРАНА ГЕЛ 200 мл.

   599 ден.
   699 ден.
   Заштеди 100 ден.
   со ДДВ