DUREX КЛАСИК ПЛЕЈ 50 мл.
   DUREX КЛАСИК ПЛЕЈ 50 мл.

   DUREX КЛАСИК ПЛЕЈ 50 мл.

   Напиши рецензија (0)
   399 ден.
   499 ден.
   Заштеди 100 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Лубрикант со лесен и свилен состав за употреба во сите ерогени области што дава посебна мекост на кожата.

   Направено е на база на вода.

   Без мирис и не остава траги.

   Безбеден за употреба заедно со кондоми

   PH избалансиран состав

   Дурекс Плеј не е контрацепција, не нуди заштита од преносливи болести

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Лубрикант со лесен и свилен состав за употреба во сите ерогени области што дава посебна мекост на кожата.

   Направено е на база на вода.

   Без мирис и не остава траги.

   Безбеден за употреба заедно со кондоми

   PH избалансиран состав

   Дурекс Плеј не е контрацепција, не нуди заштита од преносливи болести

   9920
   4 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   DUREX КЛАСИК ПЛЕЈ 50 мл.

   16 други производи во иста категорија:

   DUREX КЛАСИК ПЛЕЈ 50 мл.

   DUREX КЛАСИК ПЛЕЈ 50 мл.

   399 ден.
   499 ден.
   Заштеди 100 ден.
   со ДДВ