Pjur Premium Лубрикант 150ml
   Pjur Premium Лубрикант 150ml

   Pjur Premium Лубрикант 150ml

   Напиши рецензија (0)
   1.490 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Многу квалитетен лубрикант наменет за оние кои уживаат во груб секс, и кои сакаат да користат секси играчки со поголеми големини.

   Има одлични својства за подмачкување. Pjur Premium лубрикант се прави врз основа на вода и силикон. 

   Без мирис и вкус, дерматолошки е тестиран и целосно безбеден за вашето тело. Се прави во Германија и доаѓа во пакет од 150 мл.

   Состав: Aqua (Water), Dimethicone, Dimethiconol, Carbomer, Sodium Hydroxide, Propylene Glycol, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothazolinone.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Многу квалитетен лубрикант наменет за оние кои уживаат во груб секс, и кои сакаат да користат секси играчки со поголеми големини.

   Има одлични својства за подмачкување. Pjur Premium лубрикант се прави врз основа на вода и силикон. 

   Без мирис и вкус, дерматолошки е тестиран и целосно безбеден за вашето тело. Се прави во Германија и доаѓа во пакет од 150 мл.

   Состав: Aqua (Water), Dimethicone, Dimethiconol, Carbomer, Sodium Hydroxide, Propylene Glycol, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothazolinone.

   90056
   6 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Pjur Premium Лубрикант 150ml

   16 други производи во иста категорија:

   Pjur Premium Лубрикант 150ml

   Pjur Premium Лубрикант 150ml

   1.490 ден.
   со ДДВ