Црн вибратор 22cm Rubicon
   Црн вибратор 22cm Rubicon

   Црн вибратор 22cm Rubicon

   Напиши рецензија (0)
   990 ден.
   1.390 ден.
   Заштеди 400 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Црниот вибратор Рубикон е изработен од квалитетен материјал, обложен е со вени и ќе ви даде реално чувство како вистински пенис. Со должина од 22cm и дијаметар од 4,7cm, овој вибратор е доволно голем за да ги задоволи вашите потреби. Можете да го контролирате интензитетот на стимулацијата благодарение на повеќекратните брзини на вибрации кои обезбедуваат разновидност и приспособено задоволство. Работи на 2 AA батерии, што го прави лесен за употреба. Уживајте во незаборавни моменти со овој импресивен црн рубикон вибратор. За да се олесни пенетрацијата, а стимулацијата уште попријатна, препорачуваме употреба на лубриканти на база на вода.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Црниот вибратор Рубикон е изработен од квалитетен материјал, обложен е со вени и ќе ви даде реално чувство како вистински пенис. Со должина од 22cm и дијаметар од 4,7cm, овој вибратор е доволно голем за да ги задоволи вашите потреби. Можете да го контролирате интензитетот на стимулацијата благодарение на повеќекратните брзини на вибрации кои обезбедуваат разновидност и приспособено задоволство. Работи на 2 AA батерии, што го прави лесен за употреба. Уживајте во незаборавни моменти со овој импресивен црн рубикон вибратор. За да се олесни пенетрацијата, а стимулацијата уште попријатна, препорачуваме употреба на лубриканти на база на вода.

   CN-711886472
   6 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Црн вибратор 22cm Rubicon

   16 други производи во иста категорија:

   Црн вибратор 22cm Rubicon

   Црн вибратор 22cm Rubicon

   990 ден.
   1.390 ден.
   Заштеди 400 ден.
   со ДДВ