Двосед софа кревет Nitta - Grey
   Двосед софа кревет Nitta - Grey
   Двосед софа кревет Nitta - Grey
   Двосед софа кревет Nitta - Grey
   Двосед софа кревет Nitta - Grey
   Двосед софа кревет Nitta - Grey

   Двосед софа кревет Nitta - Grey

   Напиши рецензија (0)
   10.990 ден.
   17.590 ден.
   Заштеди 6.600 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Рамка: 100% МЕТАЛ

   Ткаенина: 100% Ткаенина од МИКРОФИБЕР

   Ширина: 155 см Висина: 85 см Длабочина: 70 см

   Време на испорака 15-20 дена

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Длабочина на седиштето: 53 см

   Ширина на седиштето: 90 см

   Висина на седиштето: 45 см

   Големина на кревет: Должина: 190 cm Ширина: 70 cm

   Полнење со DNS пена

   Ткаенина која лесно се чистиВ

   Висина на ногарки: 25 см

   Максимална тежина капацитет: 200 kg

   Ногарки од цврста пластика

   Време на испорака 15-20 дена

   859FTN1218
   492 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Двосед софа кревет Nitta - Grey

   16 други производи во иста категорија:

   Двосед софа кревет Nitta - Grey

   10.990 ден.
   17.590 ден.
   Заштеди 6.600 ден.
   со ДДВ