• Ново
  Даска за пеглање FUNKY
  Даска за пеглање FUNKY
  Даска за пеглање FUNKY
  Даска за пеглање FUNKY
  Даска за пеглање FUNKY

  Даска за пеглање FUNKY

  Напиши рецензија (0)
  1.399 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Мрежеста даска за пеглање

  Димензии: 34 x 110 cm

  Tип X ногарки: 19 mm

  Cигурносен потпирач за железо со силиконски точки

  Прилагодување на височина од 68 cm до 83 cm

  Подлога од пена со 100% памук 8 mm

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
  803883
  20 производи

  Специфични референци

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Даска за пеглање FUNKY

  8 други производи во иста категорија:

  Даска за пеглање FUNKY

  1.399 ден.
  со ДДВ