Детски работен стол Ministyle Flower girl
   Детски работен стол Ministyle Flower girl

   Детски работен стол Ministyle Flower girl

   Напиши рецензија (0)
   4.799 ден.
   5.290 ден.
   Заштеди 491 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Ministyle kids&teens е висококвалитетна детска столица од докажан европски производител - Nowy Styl POLAND !

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Цврста, пластична основа.

   Гасен амортизер за непречено прилагодување на висината.

   Модел на механизам CPT .

   Статичка врска помеѓу седиштето и потпирачот за грб.

   Подесување на висината на потпирачот за грб.

   Ергономско седиште и потпирач за грб во дамаск со детски мотиви.

   Фиксни потпирачи за раце.

   Максимално оптоварување до 40 kg.

   Ministyleblackflowergirl
   20 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Детски работен стол Ministyle Flower girl

   15 други производи во иста категорија:

   Детски работен стол Ministyle Flower girl

   4.799 ден.
   5.290 ден.
   Заштеди 491 ден.
   со ДДВ