Детски работен стол Ministyle cats white
   Детски работен стол Ministyle cats white

   Детски работен стол Ministyle cats white

   Напиши рецензија (0)
   4.970 ден.
   5.390 ден.
   Заштеди 420 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   Ministyle kids&teens е висококвалитетна детска столица од докажан европски производител - Nowy Styl

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   •Ministyle kids&teens е висококвалитетна детска столица од докажан европски производител - Nowy Styl

   •Цврста, пластична основа.

   •Aмортизер за непречено прилагодување на висината.

   •Модел на механизам CPT .

   •Статичка врска помеѓу седиштето и потпирачот за грб.

   •Подесување на висината на потпирачот за грб.

   •Ергономско седиште и потпирач за грб во дамаск со детски мотиви.

   •Фиксни потпирачи за раце.

   •Максимално оптоварување до 40 kg.

   Ministylecats white

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Детски работен стол Ministyle cats white

   15 други производи во иста категорија:

   Детски работен стол Ministyle cats white

   4.970 ден.
   5.390 ден.
   Заштеди 420 ден.
   со ДДВ