Сет 3 кујнски ножеви BERLINGER HAUS BH-2485
   Сет 3 кујнски ножеви BERLINGER HAUS BH-2485

   Сет 3 кујнски ножеви BERLINGER HAUS BH-2485

   Напиши рецензија (0)
   2.699 ден.
   4.499 ден.
   Заштеди 1.800 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   -Производител: BERLINGER HOUSE

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   003598
   3 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Сет 3 кујнски ножеви BERLINGER HAUS BH-2485

   14 други производи во иста категорија:

   Сет 3 кујнски ножеви BERLINGER HAUS BH-2485

   2.699 ден.
   4.499 ден.
   Заштеди 1.800 ден.
   со ДДВ