• Ново
  Пегла на пареа MAX EI2202
  Пегла на пареа MAX EI2202

  Пегла на пареа MAX EI2202

  Напиши рецензија (0)
  1.099 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Моќност: 2200 W

  Керамичка навлака на плочата

  Самочистење/Спреј функција

  Моќнен излез на пареа: 0.4 g

  Јачина на пареа: 12±5g/min

  Резервоар за вода: 220 ml

  Должина на кабел: 1.9 m

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
  803564
  20 производи

  Специфични референци

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Пегла на пареа MAX EI2202

  16 други производи во иста категорија:

  Пегла на пареа MAX EI2202

  1.099 ден.
  со ДДВ