Double Pique Set - Hello Cats
   Double Pique Set - Hello Cats

   Double Pique Set - Hello Cats

   Напиши рецензија (0)
   2.590 ден.
   3.000 ден.
   Заштеди 410 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   100% ПАМУК 

   Прекривка: 200 х 235 cm

   Чаршав: 220 x 240 cm

   Јастучница: 50 x 70 cm (2 парчиња)

    280 gr/m²

   Може да се пее во машина 30 °C 

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   100% ПАМУК 

   Прекривка: 200 х 235 cm

   Чаршав: 220 x 240 cm

   Јастучница: 50 x 70 cm (2 парчиња)

    280 gr/m²

   Може да се пее во машина 30 °C 

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   8681875672428
   100 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Double Pique Set - Hello Cats

   16 други производи во иста категорија:

   Double Pique Set - Hello Cats

   2.590 ден.
   3.000 ден.
   Заштеди 410 ден.
   со ДДВ