Double Quilt Cover Set - Scarlett
   Double Quilt Cover Set - Scarlett
   Double Quilt Cover Set - Scarlett
   Double Quilt Cover Set - Scarlett

   Double Quilt Cover Set - Scarlett

   Напиши рецензија (0)
   1.890 ден.
   2.490 ден.
   Заштеди 600 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   50% ПАМУК / 50% ПОЛИЕСТЕР

   Прекривка: 200 x 220 cm

   Чаршав: 220 x 240 cm

   Јастучница: 50 x 70 cm (2 парчиња)

   Може да се пере во машина 30 °C

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   50% ПАМУК / 50% ПОЛИЕСТЕР

   Прекривка: 200 x 220 cm

   Чаршав: 220 x 240 cm

   Јастучница: 50 x 70 cm (2 парчиња)

   Може да се пере во машина 30 °C

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   8683742030676
   100 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Double Quilt Cover Set - Scarlett

   16 други производи во иста категорија:

   Double Quilt Cover Set - Scarlett

   1.890 ден.
   2.490 ден.
   Заштеди 600 ден.
   со ДДВ