Double Blanket - Puffy 200 - Anthracite
   Double Blanket - Puffy 200 - Anthracite
   Double Blanket - Puffy 200 - Anthracite
   Double Blanket - Puffy 200 - Anthracite
   Double Blanket - Puffy 200 - Anthracite

   Double Blanket - Puffy 200 - Anthracite

   Напиши рецензија (0)
   2.990 ден.
   3.500 ден.
   Заштеди 510 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   100% Полиестер

   Многу меко и удобно

   Димензии: 200 x 220 cm

   318 gr/m²

   Може да се пере во машина 30-40 °C

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   100% Полиестер

   Многу меко и удобно

   Димензии: 200 x 220 cm

   318 gr/m²

   Може да се пере во машина 30-40 °C

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   8683342770262
   100 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Double Blanket - Puffy 200 - Anthracite

   16 други производи во иста категорија:

   Double Blanket - Puffy 200 - Anthracite

   2.990 ден.
   3.500 ден.
   Заштеди 510 ден.
   со ДДВ