Double Quilt Cover Set - Hurrem v2
   Double Quilt Cover Set - Hurrem v2
   Double Quilt Cover Set - Hurrem v2
   Double Quilt Cover Set - Hurrem v2
   Double Quilt Cover Set - Hurrem v2
   Double Quilt Cover Set - Hurrem v2

   Double Quilt Cover Set - Hurrem v2

   Напиши рецензија (0)
   2.990 ден.
   3.990 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   65% ПАМУК / 35% ПОЛИЕСТЕР

   Прекривка: 200 x 220 cm

   Чаршав: 220 x 240 cm

   Јастучница: 50 x 70 cm (2 парчиња)

   Може да се пере во машина 30 °C без користење на избелувачи

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   65% ПАМУК / 35% ПОЛИЕСТЕР

   Прекривка: 200 x 220 cm

   Чаршав: 220 x 240 cm

   Јастучница: 50 x 70 cm (2 парчиња)

   Може да се пере во машина 30 °C без користење на избелувачи

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   8681181345641
   100 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Double Quilt Cover Set - Hurrem v2

   16 други производи во иста категорија:

   Double Quilt Cover Set - Hurrem v2

   2.990 ден.
   3.990 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ