Double Pique - Etno - Blue
   Double Pique - Etno - Blue
   Double Pique - Etno - Blue
   Double Pique - Etno - Blue

   Double Pique - Etno - Blue

   Напиши рецензија (0)
   3.690 ден.
   4.390 ден.
   Заштеди 700 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   100% MУСЛИН

   Димензии: 220 х 240 cm

   360 gr/m²

   Може да се пере во машина 30 °C

   Може да се пегла

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   100% MУСЛИН

   Димензии: 220 х 240 cm

   360 gr/m²

   Може да се пере во машина 30 °C

   Може да се пегла

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-15 дена

   8683342250153
   100 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Double Pique - Etno - Blue

   16 други производи во иста категорија:

   Double Pique - Etno - Blue

   3.690 ден.
   4.390 ден.
   Заштеди 700 ден.
   со ДДВ