Силиконски анален вибратор S
   Силиконски анален вибратор S
   Силиконски анален вибратор S

   Силиконски анален вибратор S

   Напиши рецензија (0)
   1.590 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Анален вибратор изработен од квалитетен силикон, со нежна и глатка надворешност, која го прави лесен и практичен за вметнување. Медицински испитан и целосно безбеден за употреба. Поседува дури 10 различни модови на вибрации, кои може да се менуваат со едноставен допир на копче. Работи на 1 AAA батерија. Вкупната должина на аналниот дилдо изнесува 13cm, делот кој пенетрира е долг 9cm, додека неговата ширина во најширокиот дел е 2.7cm.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Анален вибратор изработен од квалитетен силикон, со нежна и глатка надворешност, која го прави лесен и практичен за вметнување. Медицински испитан и целосно безбеден за употреба. Поседува дури 10 различни модови на вибрации, кои може да се менуваат со едноставен допир на копче. Работи на 1 AAA батерија. Вкупната должина на аналниот дилдо изнесува 13cm, делот кој пенетрира е долг 9cm, додека неговата ширина во најширокиот дел е 2.7cm.

   За полесна и попријатна пенетрација, препорачуваме употреба на лубрикант на водена база.

   ft001003
   1 производ

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Силиконски анален вибратор S

   16 други производи во иста категорија:

   Силиконски анален вибратор S

   Силиконски анален вибратор S

   1.590 ден.
   со ДДВ