Меко реалистично дилдо 19cm
   Меко реалистично дилдо 19cm
   Меко реалистично дилдо 19cm
   Меко реалистично дилдо 19cm
   Меко реалистично дилдо 19cm
   Меко реалистично дилдо 19cm

   Меко реалистично дилдо 19cm

   Напиши рецензија (0)
   1.390 ден.
   1.790 ден.
   Заштеди 400 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Мек реалистичен дилдо 19cm.

   Ако барате квалитетен дилдо со вакум и изразени вени ова е одличен избор.

   Направен е од квалитетен ТПР материјал, мек и многу реалистичен.

   Со вкупна должина од 19см (со пенетрациски дел од 17см) и дијаметар од 4см.

   Ова дилдо несомнено ќе ги исполни вашите очекувања и целосно ќе ве задоволи.

   Нашата препорака е да се користат лубриканти на база на вода за лесна пенетрација и toys kliner, така што вашата играчка да биде соодветно хигиенскa.

   Нарачајте Реалистичен дилдо 19 см и препуштете им се на незаборавните моменти на уживање. 

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Мек реалистичен дилдо 19cm.

   Ако барате квалитетен дилдо со вакум и изразени вени ова е одличен избор.

   Направен е од квалитетен ТПР материјал, мек и многу реалистичен.

   Со вкупна должина од 19см (со пенетрациски дел од 17см) и дијаметар од 4см.

   Ова дилдо несомнено ќе ги исполни вашите очекувања и целосно ќе ве задоволи.

   Нашата препорака е да се користат лубриканти на база на вода за лесна пенетрација и toys kliner, така што вашата играчка да биде соодветно хигиенскa.

   Нарачајте Реалистичен дилдо 19 см и препуштете им се на незаборавните моменти на уживање. 

   008093N
   2 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Меко реалистично дилдо 19cm

   16 други производи во иста категорија:

   Меко реалистично дилдо 19cm

   Меко реалистично дилдо 19cm

   1.390 ден.
   1.790 ден.
   Заштеди 400 ден.
   со ДДВ