Двоен мастурбатор Sexual Stroker Pussy & Mouth
   Двоен мастурбатор Sexual Stroker Pussy & Mouth
   Двоен мастурбатор Sexual Stroker Pussy & Mouth
   Двоен мастурбатор Sexual Stroker Pussy & Mouth

   Двоен мастурбатор Sexual Stroker Pussy & Mouth

   Напиши рецензија (0)
   1.490 ден.
   1.900 ден.
   Заштеди 410 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   Ви претставуваме извонредна двојна вештачка вагина која ќе ги задоволи сите ваши фантазии и ќе ви овозможи незаборавни моменти на страст. Овој извонреден производ има уникатен дизајн со реална вагина од едната страна и реална уста од другата страна, што ви нуди двојна доза на задоволство. Изработена од висококвалитетен TPA силикон, внатрешноста на оваа интимна играчка нуди неверојатно мек и реален допир, додека релјефната текстура ви овозможува да доживеете целосно автентично чувство и сензација. Нежните површини ќе ги стимулираат вашите сетила, правејќи го вашето искуство уште поинтензивно и незаборавно.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Ви претставуваме извонредна двојна вештачка вагина која ќе ги задоволи сите ваши фантазии и ќе ви овозможи незаборавни моменти на страст. Овој извонреден производ има уникатен дизајн со реална вагина од едната страна и реална уста од другата страна, што ви нуди двојна доза на задоволство. Изработена од висококвалитетен TPA силикон, внатрешноста на оваа интимна играчка нуди неверојатно мек и реален допир, додека релјефната текстура ви овозможува да доживеете целосно автентично чувство и сензација. Нежните површини ќе ги стимулираат вашите сетила, правејќи го вашето искуство уште поинтензивно и незаборавно. Телото на овој производ е изработено од висококвалитетна ABS пластика, што ви овозможува полесно држење и контрола за време на вашите интимни моменти. Оваа издржлива футрола ја штити внатрешноста на играчката и ви овозможува да ја користите долго време без грижа. Вкупната должина на играчката е 21,5 cm, а дијаметарот е 7,5 cm и одговара на секоја големина на пенис. Ви препорачуваме да користите лубрикант на база на вода за да ја олесните мастурбацијата, а чувството уште подобро. За одржување, потребно е играчката да се измие со млака вода и неутрален сапун и добро да се испрска со средство за чистење играчки и добро да се избрише играчката и да се остави добро да се исуши.

   CN-620898219

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Двоен мастурбатор Sexual Stroker Pussy & Mouth

   16 други производи во иста категорија:

   Двоен мастурбатор Sexual Stroker Pussy & Mouth

   Двоен мастурбатор Sexual Stroker Pussy & Mouth

   1.490 ден.
   1.900 ден.
   Заштеди 410 ден.
   со ДДВ