Метално анално дилдо со розев опаш
   Метално анално дилдо со розев опаш

   Метално анално дилдо со розев опаш

   Напиши рецензија (0)
   899 ден.
   1.190 ден.
   Заштеди 291 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Интересна секси играчка која ќе ги воодушеви сите љубители на аналната стимулација. Аналниот дилдо е изработен од висококвалитетен метал, има мазна надворешност. Пуштете ја вашата фантазија и уживајте во разни секси игри со вашиот партнер. Аналниот дилдо има вкупна должина од 7,2 cm, додека дијаметарот е 2,8 cm. Розовата опашка која ќе ја украси вашата позадина е долга 8 см. За да ја олесните пенетрацијата, а стимулацијата уште попријатна, користете некој од аналните лубриканти.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Интересна секси играчка која ќе ги воодушеви сите љубители на аналната стимулација. Аналниот дилдо е изработен од висококвалитетен метал, има мазна надворешност. Пуштете ја вашата фантазија и уживајте во разни секси игри со вашиот партнер. Аналниот дилдо има вкупна должина од 7,2 cm, додека дијаметарот е 2,8 cm. Розовата опашка која ќе ја украси вашата позадина е долга 8 см. За да ја олесните пенетрацијата, а стимулацијата уште попријатна, користете некој од аналните лубриканти.

   ft001013
   5 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Метално анално дилдо со розев опаш

   16 други производи во иста категорија:

   Метално анално дилдо со розев опаш

   Метално анално дилдо со розев опаш

   899 ден.
   1.190 ден.
   Заштеди 291 ден.
   со ДДВ