Трпезариска маса Август 110x69x73cm
   Трпезариска маса Август 110x69x73cm
   Трпезариска маса Август 110x69x73cm
   Трпезариска маса Август 110x69x73cm
   Трпезариска маса Август 110x69x73cm
   Трпезариска маса Август 110x69x73cm

   Трпезариска маса Август 110x69x73cm

   Напиши рецензија (0)
   10.999 ден.
   12.590 ден.
   Заштеди 1.591 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   За оние од вас кои го сакаат индустрискиот дизајн во просторот и ги бараат топлите нијанси на природно дрво во комбинација со црн метал, масата Август е совршен избор за вас!

   Површина изработена од висококвалитетна иверка со меламинска облога, ногарки од метал.

   Достапна во орев-црна боја.

   Димензии:

   Должина: 110 см.

   Длабочина: 69 см.

   Висина: 73 см.

   Растојание меѓу ногарките: 90 см

   Време на испорака: 10-14 дена

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   За оние од вас кои го сакаат индустрискиот дизајн во просторот и ги бараат топлите нијанси на природно дрво во комбинација со црн метал, масата Август е совршен избор за вас!

   Површина изработена од висококвалитетна иверка со меламинска облога, ногарки од метал.

   Достапна во орев-црна боја.

   Димензии:

   Должина: 110 см.

   Длабочина: 69 см.

   Висина: 73 см.

   Растојание меѓу ногарките: 90 см

   Време на испорака: 10-14 дена

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   197-000013
   100 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Трпезариска маса Август 110x69x73cm

   16 други производи во иста категорија:

   Трпезариска маса Август 110x69x73cm

   10.999 ден.
   12.590 ден.
   Заштеди 1.591 ден.
   со ДДВ