Вртелешка за креветче Kikka Boo - Raffy
   Вртелешка за креветче Kikka Boo - Raffy

   Вртелешка за креветче Kikka Boo - Raffy

   Напиши рецензија (0)
   1.890 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Фамилијата Kikka Boo - Raffy играчките за бебиња се забавни, слатки и произведени од екстра квалитетен материјал. Жирафата е спремна да го запознае вашето дете и да стане најдобриот другар во следните години што следуват.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   • Музичката вртелешка може да се прикачи на: столче за хранење, количка и креветче

   • Наменета за деца од 0+ месеци.

   • Вртелешката не е на батерии, туку на навивње.

   55337
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Вртелешка за креветче Kikka Boo - Raffy

   10 други производи во иста категорија:

   Вртелешка за креветче Kikka Boo - Raffy

   1.890 ден.
   со ДДВ