Nip - Навлака за прст за чистење уста
   Nip - Навлака за прст за чистење уста
   Nip - Навлака за прст за чистење уста
   Nip - Навлака за прст за чистење уста
   Nip - Навлака за прст за чистење уста
   Nip - Навлака за прст за чистење уста

   Nip - Навлака за прст за чистење уста

   Напиши рецензија (0)
   285 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Прво чистење и масажа на непцата, јазикот и устата со навлаката за прст од брендот nip.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Меки микро-влакна кои ефективно ги апсорбираат бактериите и нечистотијата со помош на најновата ION технологија, без додатни хемикалии.

   Наменета за бебиња од самото раѓање до 12 месечна возраст.

   Занимлива интродукција за првото прочистување на забите.

   Компатибилно со сите големини на прсти

   Препорачано од акушерки

   4437070
   9 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Nip - Навлака за прст за чистење уста

   6 други производи во иста категорија:

   Nip - Навлака за прст за чистење уста

   285 ден.
   со ДДВ