Premium Волнен Наддушек – Дебелина 5cm (160х200 cm)
   Premium Волнен Наддушек – Дебелина 5cm (160х200 cm)

   Premium Волнен Наддушек – Дебелина 5cm (160х200 cm)

   Напиши рецензија (0)
   5.400 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Висина 5cm

   Димензија 160*200

   100% Волнен полнеж 

   100% Природен производ 

   730 GS/M2 100% Волна 

   OekoTex сертификат

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Дали вашиот кревет е премногу низок?

   Ви се отворила дупка во средината на вашиот душек или мемори наддушек?

   Ве поти? Иритира? Чуствувате голема промена во мирисот на вашето тело?

   Точно овој производ вас ви треба.

   Горниот слој на Premium волнениот наддушек е со цврст и природен 100% 234 TC памучна ткаенина, која ја зголемува удобноста и лесно ја апсорбира влагата. Мерино волната е природен грејач што ве прегрнува со топлина. Premium волнена подлога за душекот целосно го опкружува вашиот кревет со еластични

   ленти во аглите и го крева вашиот кревет со својот дебел слој а во исто време му додава елеганција на вашиот кревет со беспрекорниот изглед и квалитет.

   Premium Волнен Наддушек (160х200
   20 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Premium Волнен Наддушек – Дебелина 5cm (160х200 cm)

   9 други производи во иста категорија:

   Premium Волнен Наддушек – Дебелина 5cm (160х200 cm)

   5.400 ден.
   со ДДВ