Premium Fitted Волнен Заштитник (140x200 cm)
   Premium Fitted Волнен Заштитник (140x200 cm)

   Premium Fitted Волнен Заштитник (140x200 cm)

   Напиши рецензија (0)
   3.390 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Горниот слој на Premium волнениот наддушек е со цврст и природен 100% 234 TC памучна ткаенина, која ја зголемува удобноста и лесно ја апсорбира влагата.

   Димензии 140х200 cm 

   100% Волнен полнеж

   100% Природен производ

   OekoTex сертификат

   Водоотпорен производ

   Се перe на максимум 30C

   Не се пегла

   Можи да се суши во сушара!

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Горниот слој на Premium волнениот наддушек е со цврст и природен 100% 234 TC памучна ткаенина, која ја зголемува удобноста и лесно ја апсорбира влагата.

   Димензии 140х200 cm 

   100% Волнен полнеж

   100% Природен производ

   OekoTex сертификат

   Водоотпорен производ

   Се перe на максимум 30C

   Не се пегла

   Можи да се суши во сушара!

   Premium Fitted Волнен Заштитник
   20 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Premium Fitted Волнен Заштитник (140x200 cm)

   9 други производи во иста категорија:

   Premium Fitted Волнен Заштитник (140x200 cm)

   3.390 ден.
   со ДДВ