Кутија за фолии од бамбус ZELLER 25315
   Кутија за фолии од бамбус ZELLER 25315

   Кутија за фолии од бамбус ZELLER 25315

   Напиши рецензија (0)
   1.599 ден.
   1.999 ден.
   Заштеди 20%
   со ДДВ
   На залиха

   Димензии: 39,5x13x5,4cm

   Производител: ZELLER

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   0037677
   20 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Кутија за фолии од бамбус ZELLER 25315

   16 други производи во иста категорија:

   Кутија за фолии од бамбус ZELLER 25315

   1.599 ден.
   1.999 ден.
   Заштеди 20%
   со ДДВ