Mi 2K Gaming Monitor 27 EU
   Mi 2K Gaming Monitor 27 EU

   Mi 2K Gaming Monitor 27 EU

   Напиши рецензија (0)
   22.990 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Mi 2K Gaming Monitor 27 EU

   Екран за играње 27 инчи

   Препорачана резолуција: 2560 × 1440

   Резолуција: 2560 × 1440

   Брзина на реакција: 1ms (IMBC), 4ms (GTG)

   Стапка на освежување: 165Hz

   Спектар на бои: 95% DCI-P3, 100% sRGB

   16.7 милиони бои HDR: VESA Display

   HDR™ 400 Контраст: 1000:1 (TYP)

   Номинална моќност: 35W (TYP), 75W макс.

   Dot pitch 0.2331 (H) × 0.2331 (V)

   Работна температура: 0°C до 45°C

   Тежина: 6.53кг

   Димензии: 609.44× 200.00× 461.25mm | 

   Гаранција: 1 година

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   Xiaomi
   BHR5039GL
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Mi 2K Gaming Monitor 27 EU

   1 друг производ во иста категорија:

   Mi 2K Gaming Monitor 27 EU

   22.990 ден.
   со ДДВ