Активни филтери

Работен стол Lori Black

Редовна цена 5 890 ден Цена 4 590 ден
52 На залиха

Lori е висококвалитетна работна столица која со својот класичен изглед ќе ви овозможи одличен комфор и уживање при работа!

Димензии 560 × 270 × 580 mm

Тежина на столот 12 kg

Работен стол Lori Red

Редовна цена 5 890 ден Цена 4 590 ден
55 На залиха

Lori е висококвалитетна работна столица која со својот класичен изглед ќе ви овозможи одличен комфор и уживање при работа!

Димензии 560 × 270 × 580 mm

Тежина на столот 12 kg

Работен стол Lori Blue

Редовна цена 5 890 ден Цена 4 590 ден
55 На залиха

Lori е висококвалитетна работна столица која со својот класичен изглед ќе ви овозможи одличен комфор и уживање при работа!

Димензии 560 × 270 × 580 mm

Тежина на столот 12 kg

Работен стол Lori Orange

Редовна цена 5 890 ден Цена 4 590 ден
54 На залиха

Lori е висококвалитетна работна столица која со својот класичен изглед ќе ви овозможи одличен комфор и уживање при работа!

Димензии 560 × 270 × 580 mm

Тежина на столот 12 kg

VGA AS TUF-RX6800XT-O16G-GAMING Графичка картица

Цена 49 999 ден
2 На залиха

TUF-RX6800XT-O16G-GAMING, (PCIe 4.0, 16GB GDDR6, HDMI 2.1, DisplayPort 1.4a, Dual ball fan bearings, all-aluminum shroud, reinforced frame, GPU Tweak II)

Количина на меморија [MB] - 16384

GPU бренд - AMD Radeon

Меморија - GDDR6

Stream процесори - 0

GPU модел - RX6800XT

Гаранција - 3 години

VGA AS TUF-GTX1660TI-6G-EVO-GAMING Графичка...

Редовна цена 25 999 ден Цена 22 599 ден
5 На залиха

VGA AS TUF-GTX1660TI-6G-EVO-GAMING Графичка картица

Количина на меморија [MB] - 6144

GPU бренд - NVIDIA GeForce

Меморија - GDDR6

Stream процесори - 1536

GPU модел - GTX1660TI

Гаранција - 3 години

Гејминг конзола за ТВ со 620 игри + 2 безжични...

Редовна цена 1 999 ден Цена 1 699 ден
19 На залиха

Играчка конзола за ТВ со 620 класични 8-битни игри, со 2 безжични контролери.

Спецификации:

1. Поддржува 1 или 2 играчи; вградени 620 класични ретро игри.

2. Plug and play конзола за телевизор, со безжични контролери.

3. Поврзете ја конзолата преку USB портата за напојување, користете го AV кабелот за да го поврзете телевизорот со конзолата, а потоа поставете го излезот (source) на телевизорот на AV канал. Контролерите користат 2 x AAA батерии од 1.5v.


Напомена:

Батериите не се вклучени во пакувањето.

Mi 2K Gaming Monitor 27 EU

Цена 22 990 ден
10 На залиха

Mi 2K Gaming Monitor 27 EU

Екран за играње 27 инчи

Препорачана резолуција: 2560 × 1440

Резолуција: 2560 × 1440

Брзина на реакција: 1ms (IMBC), 4ms (GTG)

Стапка на освежување: 165Hz

Спектар на бои: 95% DCI-P3, 100% sRGB

16.7 милиони бои HDR: VESA Display

HDR™ 400 Контраст: 1000:1 (TYP)

Номинална моќност: 35W (TYP), 75W макс.

Dot pitch 0.2331 (H) × 0.2331 (V)

Работна температура: 0°C до 45°C

Тежина: 6.53кг

Димензии: 609.44× 200.00× 461.25mm | 

Гаранција: 1 година

Гејмерски стол Race Steel Green

Редовна цена 9 890 ден Цена 8 590 ден
10 На залиха

Гејмерски стол Race Steel Green е погоден за употреба на кое било работно место во корпоративната канцеларија или дома, обезбедувајќи ја потребната удобност на секој корисник.

Гејмерски стол Race Steel Red

Редовна цена 9 890 ден Цена 8 590 ден
10 На залиха

Гејмерски стол Race Steel Red е погоден за употреба на кое било работно место во корпоративната канцеларија или дома, обезбедувајќи ја потребната удобност на секој корисник.

Работна платформа за два екрани | DM1K1X2

Цена 20 799 ден
1 На залиха

Работната платформа DM1K1X2 овозможува работење во седечка и стоечка позиција. На неа може да се прикачат два екрани, тастатура и глувче, а воедно има две USB порти. Држачот за екран е по VESA75/100 стандардот и накосување, ротација и висинско подесување. Целата платформа е леснa за ракување бидејќи е со хидраулика. Докажано е дека работењето во исправена стоечка позиција значително гo подобрува вашето здравје и намалува болките во вратот и грбот.

Работна платформа | DM05D16

Цена 14 499 ден
1 На залиха

Додаток за работна маса кој овозможува да работите на својот компјутер во седечка и стоечка позиција. Компатибилен со останатите производи како и со големи екрани од типот на iMac. Се подесува на повеќе нивоа така што одговара за луѓе со различна висина. Промената од седечка во стоечка работна позиција го зголемува бројот на потрошени калории, а исто така и ги намалува болките во вратот. Во цената не е вклучен држачот за монитор.

Подлога за таблет | DML131

Цена 1 299 ден
1 На залиха

DML131 е подлогата за таблет или лаптоп до 13″ чија цел е лесно поставување под повеќе агли. Направена од алуминиум, лесна е за пренесување, а перфорираната подлога овозможува брза циркулација на воздух која спречува прегревање.

Држач за четири монитори | DM254

Цена 6 799 ден
1 На залиха

DM254 е држач на којшто можете да прикачите до четири монитори во хоризонтална позиција овозможувајќи поефикасна работа и преглед на повеќе апликации одеднаш. Целосна флексибилност во однос на 360° ротација и накосување на мониторот како и висинско подесување. Компатибилен со VESA стандард 100/75. Направен од челик, со носивост до 8 кг. Се прицврстува со стега за самата работна маса.

Резервен крак | DML5

Цена 1 899 ден
20 На залиха

DML5 е алуминиумскиот крак од серијата DM35 кој можете да го додадете на постоечкиот држач за монитори. Производот е компатибилен со сите DM осовини, меѓутоа естетски одговара на серијата DM35. Ова е истиот крак кој се користи на производите: DM351X1 / DM351X2 / DM351X3 / DM351X3SR / DM352 / DM352SR / DM353 / DM354 / DM35V2X1 / DM35V2X2 / DM35W1X2 / DM35W1X3 / DM35L1X1. Сите три зглобови се ротирачки 180° независно еден од друг, а главата дозволува +15°/-15° накосување и 360° ротација. Вкупна должина е 36 см. VESA Standard. Поддржува монитори со димензии 13”-27”.

Држач за три монитори | DM253

Цена 4 999 ден
2 На залиха

DM253 е држач на којшто можете да прикачите до три монитори во хоризонтална позиција овозможувајќи поефикасна работа и преглед на повеќе апликации одеднаш. Целосна флексибилност во однос на 360° ротација и накосување на мониторот како и висинско подесување. Компатибилен со VESA стандард 100/75. Направен од челик, со носивост до 8 кг. Се прицврстува со стега за самата работна маса.

Држач за тастатура | DM0K1

Цена 1 799 ден
10 На залиха

DM0K1 е платформа каде можете да ја ставите вашата тастатура и глувче. Компатибилна е со сите држачи за монитори што воедно значи целосна флексибилност. Овозможува работење во стоечка позиција. Димензии: 60cm x 18cm

Држач за еден монитор и лаптоп | DMDCL1X1

Цена 7 799 ден
10 На залиха

DMDCL1X1 е челичен држач за еден монитор и лаптоп кој нуди целосна флексибилност. Самата конструкција нуди целосна флексибилност, а тоа подразбира независно движење на двата краци во сите правци како и целосна ротација и накосување на мониторот и лаптопот.

Држач за еден монитор | DM351X3

Цена 3 699 ден
8 На залиха

DM351X3 држачот за еден монитор ослободува дополнително место на вашата работна маса. Целосна флексибилност во однос на 360° ротација и накосување на мониторот како и висинско подесување. Опцијата за висинско подесување придонесува правилно/исправено држење на телото и вратот, а воедно и намалени болки во истите. Компатибилен со VESA стандард 100/75, направен од алуминиум, со носивост до 10 кг. Се прицврстува со стега за самата работна маса.

Држач за еден монитор | DM35W1X3

Цена 3 124 ден
10 На залиха

DM35W1X3 држачот за еден монитор чие прикачување на ѕид ослободува дополнително место на вашата работна маса. Целосна флексибилност во однос на 360° ротација и накосување на мониторот. Компатибилен со VESA стандард 100/75, направен од челик, со носивост до 10 кг. Се прицврстува со штрафови на ѕид.

Држач за два монитори | DM352

Цена 4 999 ден
10 На залиха

DM352 е држач на којшто можете да прикачите два монитори. Целосна флексибилност во однос на 360° ротација и накосување на мониторот, како и висинско подесување. Компатибилен со VESA стандард 100/75. Направен од алуминиум, со носивост до 8 кг. Се прицврстува со стега за самата работна маса (со дебелина 5 мм – 68 мм).

Држач за два монитори | DM25D2

Цена 4 499 ден
30 На залиха

DM25D2 е самостоечки држач на којшто можете да прикачите два монитори во хоризонтална и вертикална позиција овозможувајќи поефикасна работа. Држачот, исто така, овозможува и висинско подесување на мониторите. Правилната висина на мониторите ги намалува болките во вратот и грбот и ја подобрува продуктивноста. Зависно од големината на мониторот, држачот дозволува да ги приближите/оддалечите мониторите. Направен од челик, поддржува вкупна тежина до 8 кг.

Xiaomi Redmi Buds 3 - Безжични слушалки

Редовна цена 2 990 ден Цена 2 690 ден
4 На залиха

Поврзување со Bluetooth 5.2, водоотпорни, сертификат за отпорност на прашина | Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава | 6 месеци гаранција

Гејмерски стол GAMERIX RANGER

Цена 13 500 ден
10 На залиха

Колекцијата GAMERIX е ново дополнување во нашиот асортиман и има задачата да ги задоволи претенциозните барања на клиентите, кои што поминуваат долги часови пред своите компјутери. Столиците, кои што викаме „гејмерски” осигуруваат максимален комфорт на седење при долгите гејмерски или работни сесии.Се одликуваат со ергономски дизајн и додатоци, кои што доловуваат максимална удобност на телото во секој момент на работата или играта.Сите предложени модели во колекцијата се со инектирана пена на седиштата и наслоните, кои што го зголемува експлоатацискиот рок на секоја столица. Тоа во комбинација со ергономските форми на наслонот и седиштето ги прави столиците прилагодливи за секој, кој што сака максимална удобност и висока ефективност во работата!

Гејмерски стол STORМ GAMERIX Red

Цена 10 000 ден
10 На залиха

Колекцијата GAMERIX е ново дополнување во нашиот асортиман и има задачата да ги задоволи претенциозните барања на клиентите, кои што поминуваат долги часови пред своите компјутери. Столиците, кои што викаме „гејмерски” осигуруваат максимален комфорт на седење при долгите гејмерски или работни сесии.Се одликуваат со ергономски дизајн и додатоци, кои што доловуваат максимална удобност на телото во секој момент на работата или играта.Сите предложени модели во колекцијата се со инектирана пена на седиштата и наслоните, кои што го зголемува експлоатацискиот рок на секоја столица. Тоа во комбинација со ергономските форми на наслонот и седиштето ги прави столиците прилагодливи за секој, кој што сака максимална удобност и висока ефективност во работата!

Гејмерски стол GAMERIX STORM BLUE

Цена 10 000 ден
10 На залиха

Колекцијата GAMERIX е ново дополнување во нашиот асортиман и има задачата да ги задоволи претенциозните барања на клиентите, кои што поминуваат долги часови пред своите компјутери. Столиците, кои што викаме „гејмерски” осигуруваат максимален комфорт на седење при долгите гејмерски или работни сесии.Се одликуваат со ергономски дизајн и додатоци, кои што доловуваат максимална удобност на телото во секој момент на работата или играта.Сите предложени модели во колекцијата се со инектирана пена на седиштата и наслоните, кои што го зголемува експлоатацискиот рок на секоја столица. Тоа во комбинација со ергономските форми на наслонот и седиштето ги прави столиците прилагодливи за секој, кој што сака максимална удобност и висока ефективност во работата!

Производот е додаен за споредба.