Џојстици

Поткатегории

Активни филтери

Гејминг конзола за ТВ со 620 игри + 2 безжични...

Редовна цена 1 999 ден Цена 1 699 ден
19 На залиха

Играчка конзола за ТВ со 620 класични 8-битни игри, со 2 безжични контролери.

Спецификации:

1. Поддржува 1 или 2 играчи; вградени 620 класични ретро игри.

2. Plug and play конзола за телевизор, со безжични контролери.

3. Поврзете ја конзолата преку USB портата за напојување, користете го AV кабелот за да го поврзете телевизорот со конзолата, а потоа поставете го излезот (source) на телевизорот на AV канал. Контролерите користат 2 x AAA батерии од 1.5v.


Напомена:

Батериите не се вклучени во пакувањето.

Производот е додаен за споредба.