Тастатури

Поткатегории

Активни филтери

Држач за тастатура | DM0K1

Цена 1 799 ден
10 На залиха

DM0K1 е платформа каде можете да ја ставите вашата тастатура и глувче. Компатибилна е со сите држачи за монитори што воедно значи целосна флексибилност. Овозможува работење во стоечка позиција. Димензии: 60cm x 18cm

Производот е додаен за споредба.