Монитори

Поткатегории

Активни филтери

Mi 2K Gaming Monitor 27 EU

Цена 22 990 ден
10 На залиха

Mi 2K Gaming Monitor 27 EU

Екран за играње 27 инчи

Препорачана резолуција: 2560 × 1440

Резолуција: 2560 × 1440

Брзина на реакција: 1ms (IMBC), 4ms (GTG)

Стапка на освежување: 165Hz

Спектар на бои: 95% DCI-P3, 100% sRGB

16.7 милиони бои HDR: VESA Display

HDR™ 400 Контраст: 1000:1 (TYP)

Номинална моќност: 35W (TYP), 75W макс.

Dot pitch 0.2331 (H) × 0.2331 (V)

Работна температура: 0°C до 45°C

Тежина: 6.53кг

Димензии: 609.44× 200.00× 461.25mm | 

Гаранција: 1 година

Монитор - Xiaomi Mi 23.8'' Desktop Monitor 1C

Цена 8 490 ден
Распродадено

Панорамски поглед од 178°, HD резолуција 1920x1080p, широкоаголен IPS екран | Брза и бесплатна достава низ цела Македонија| ЕУ верзија | 2 години гаранција

Производот е додаен за споредба.