Ранец Kikka Boo - Сиена
   Ранец Kikka Boo - Сиена

   Ранец Kikka Boo - Сиена

   Напиши рецензија (0)
   1.790 ден.
   2.090 ден.
   Заштеди 300 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Мултифункционален ранец за додатоци за бебиња.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   • Квалитетен melange материјал

   • Подлога за пресоблекување

   • Лесно се закачува на рачката на количката

   • Широк главен џеб за лесен пристап

   • Џебови за пелени и облека

   • 3 оддели за шишиња кои со часови ја одржуваат температурата на водата или млекото

   • Задниот оддел овозможува пристап до дното на главниот оддел.

   • Вклучен држач за клучеви

   • Еластична рачка која се прилагодува по висина

   • Може да се користи како рачна ташна или ранец.

   • 100% полиестер

   • Димензии на ранецот: 35x45x20cm.


   55487
   9 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Ранец Kikka Boo - Сиена

   9 други производи во иста категорија:

   Ранец Kikka Boo - Сиена

   1.790 ден.
   2.090 ден.
   Заштеди 300 ден.
   со ДДВ