DUREX ПЕРФЕКТ КОНЕКШН 50 мл.
   DUREX ПЕРФЕКТ КОНЕКШН 50 мл.

   DUREX ПЕРФЕКТ КОНЕКШН 50 мл.

   Напиши рецензија (0)
   499 ден.
   599 ден.
   Заштеди 100 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Durex Play Perfect Connection е докажано дека трае 3 пати подолго од нашиот најпродаван лубрикант на база на вода

   Стимулирачко и смирувачко дејство

   Компатибилен со кондоми.     

   Durex Perfect Connection силиконскиот лубрикант нуди нежно и сензуално искуство за вас и вашиот партнер подолго време. Идеални за предигра и за водење љубов, маслата на база на силикон траат подолго од маслата на база на вода.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Durex Play Perfect Connection е докажано дека трае 3 пати подолго од нашиот најпродаван лубрикант на база на вода

   Стимулирачко и смирувачко дејство

   Компатибилен со кондоми.     

   Durex Perfect Connection силиконскиот лубрикант нуди нежно и сензуално искуство за вас и вашиот партнер подолго време. Идеални за предигра и за водење љубов, маслата на база на силикон траат подолго од маслата на база на вода.

   9947
   4 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   DUREX ПЕРФЕКТ КОНЕКШН 50 мл.

   16 други производи во иста категорија:

   DUREX ПЕРФЕКТ КОНЕКШН 50 мл.

   DUREX ПЕРФЕКТ КОНЕКШН 50 мл.

   499 ден.
   599 ден.
   Заштеди 100 ден.
   со ДДВ