Розев анален вибратор за почетници
   Розев анален вибратор за почетници
   Розев анален вибратор за почетници
   Розев анален вибратор за почетници
   Розев анален вибратор за почетници
   Розев анален вибратор за почетници
   Розев анален вибратор за почетници
   Розев анален вибратор за почетници

   Розев анален вибратор за почетници

   Напиши рецензија (0)
   690 ден.
   890 ден.
   Заштеди 200 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Запознајте го розовиот анален вибратор дизајниран специјално за почетници. Со вкупна должина од 12,5 cm и дијаметар од 3,2 cm, овој вибратор е совршен за нежна и постепена стимулација. Направен од пријатен и мазен материјал, овој вибратор ќе ви даде неодоливо чувство секогаш кога ќе го користите. Со 7 различни вибрации кои се менуваат со притискање на копче, можете да истражувате различни интензитети на стимулација. Работи со 3 батерии LR 44. Искусете нови нивоа на задоволство и задоволство со овој розов анален вибратор за почетници. За уште попријатно искуство, се препорачува употреба на анален лубрикант на база на вода.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Запознајте го розовиот анален вибратор дизајниран специјално за почетници. Со вкупна должина од 12,5 cm и дијаметар од 3,2 cm, овој вибратор е совршен за нежна и постепена стимулација. Направен од пријатен и мазен материјал, овој вибратор ќе ви даде неодоливо чувство секогаш кога ќе го користите. Со 7 различни вибрации кои се менуваат со притискање на копче, можете да истражувате различни интензитети на стимулација. Работи со 3 батерии LR 44. Искусете нови нивоа на задоволство и задоволство со овој розов анален вибратор за почетници. За уште попријатно искуство, се препорачува употреба на анален лубрикант на база на вода.

   CN-371410500
   4 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Розев анален вибратор за почетници

   16 други производи во иста категорија:

   Розев анален вибратор за почетници

   Розев анален вибратор за почетници

   690 ден.
   890 ден.
   Заштеди 200 ден.
   со ДДВ