Хумидор за пури
   Хумидор за пури
   Хумидор за пури
   Хумидор за пури
   Хумидор за пури
   Хумидор за пури
   Хумидор за пури
   Хумидор за пури

   Хумидор за пури

   Напиши рецензија (0)
   3.900 ден.
   4.900 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Изработен од комбинација на масивно дрво окуме и окуме шпер плоча, надворешно заштитен со премаз во 3 слоја.

   Вклучено е навлажнувач и влагомер. 

   Димензии: 220 х 260 х 70 mm

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Изработен од комбинација на масивно дрво окуме и окуме шпер плоча, надворешно заштитен со премаз во 3 слоја.

   Вклучено е навлажнувач и влагомер. 

   Димензии: 220 х 260 х 70 mm

   humidor
   99 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Хумидор за пури

   Хумидор за пури

   3.900 ден.
   4.900 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ