Фритеза CAMRY CR 4909
   Фритеза CAMRY CR 4909
   Фритеза CAMRY CR 4909
   Фритеза CAMRY CR 4909
   Фритеза CAMRY CR 4909

   Фритеза CAMRY CR 4909

   Напиши рецензија (0)
   3.159 ден.
   3.949 ден.
   Заштеди 790 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Моќност:2000W

   Сад со капацитет од 3л

   Tоплинскои изолирано куќиште

   Пилот светло

   Отстранливи сад за пржење и грејач

   Термостат до 190С

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   24561
   28 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Фритеза CAMRY CR 4909

   1 друг производ во иста категорија:

   Фритеза CAMRY CR 4909

   3.159 ден.
   3.949 ден.
   Заштеди 790 ден.
   со ДДВ