Фритеза MESKO MS 4910
   Фритеза MESKO MS 4910
   Фритеза MESKO MS 4910
   Фритеза MESKO MS 4910
   Фритеза MESKO MS 4910

   Фритеза MESKO MS 4910

   Напиши рецензија (0)
   2.879 ден.
   3.499 ден.
   Заштеди 620 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Моќност:900W

   Сад со капацитет од 1,5л

   Проѕирен капак

   Висококвалитетно куќиште изработено не `рѓосувачки челик

   Tоплинскои изолирано куќиште

   Пилот светло

   Мрежа со отстранлива рачка

   Отстранливи сад за пржење

   Термостат

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   24735
   27 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Фритеза MESKO MS 4910

   1 друг производ во иста категорија:

   Фритеза MESKO MS 4910

   2.879 ден.
   3.499 ден.
   Заштеди 620 ден.
   со ДДВ