Дрвено креветче
   Дрвено креветче

   Дрвено креветче

   Напиши рецензија (0)
   10.990 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Креветче од Полскиот бренд Drewex.

   Боја :
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Ова креветче се карактеризира со висок квалитет, изработка од најдобри материјали за вашите дечиња да имаат безбеден и удобен сон кој што е важен за нивниот раст и развој.

   • Наменето за деца од самото раѓање.

   • Креветчето доаѓа во комплет со постелнина од 5 дела која вклучува чаршав, перниче, заштитна ограда, мража за заштита од инсекти и држач за мрежата. Душек и две практични фиоки на долниот дел од креветчето.

   • Мрежата за заштита од инсекти може да се извади.

   • Предната страна од креветчето се спушта.

   • Механизам на лулање со можност за закочување.

   • Дименции :

   ▬ Креветче: 123x71x100cm.

   ▬ Чаршав: 140x95 cm.

   ▬ Душек: 120x60 cm.

   ▬ Заштитна ограда поголема:120x40 cm.

   ▬ Заштитна ограда помала:60x40 cm.

   ▬ Јорганче: 100x65 cm.

   000800
   5 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Дрвено креветче

   16 други производи во иста категорија:

   Дрвено креветче

   10.990 ден.
   со ДДВ