Basic Bamboo Перница
   Basic Bamboo Перница

   Basic Bamboo Перница

   Напиши рецензија (0)
   1.390 ден.
   2.190 ден.
   Заштеди 800 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Бамбусот ја одржува свежината бидејќи има лесна текстура. Ја апсорбира влагата, со што го елиминира потењето и мирисот. Му помага на телото да дише, бидејќи одлично го спроведува воздухот.

   Навлака: 210 TC Bamboo-Cotton Сатен

   Димензија 50*70

   Навлаката се пере на 30 oC

   Внатрешната навлака нема патент

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Бамбусот ја одржува свежината бидејќи има лесна текстура. Ја апсорбира влагата, со што го елиминира потењето и мирисот. Му помага на телото да дише, бидејќи одлично го спроведува воздухот.

   Basic Bamboo Перница
   20 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Basic Bamboo Перница

   8 други производи во иста категорија:

   Basic Bamboo Перница

   1.390 ден.
   2.190 ден.
   Заштеди 800 ден.
   со ДДВ