Лесни и удобни за држење

Може да се мијат во машина за миење садови и да се користат во микробранова печка

Лесни за складирање

Идеални за на пикник или за во градина

Заоблен раб кој овозможува удобно пиење.

Наменето за дечиња поголеми од 18 месеци +

0% BPA

Димензии: 9x8 cm

4437061
10 производи

Нема рецензии во овој момент.

други производи

7 други производи во истата категорија:
Производот е додаен за споредба.