Појас за проодување Kikka Boo (повеќе бои)
   Појас за проодување Kikka Boo (повеќе бои)
   Појас за проодување Kikka Boo (повеќе бои)
   Појас за проодување Kikka Boo (повеќе бои)

   Појас за проодување Kikka Boo (повеќе бои)

   Напиши рецензија (0)
   1.190 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Практично помагало со кое ќе му помогнете на детето полесно да прооди и воедно ќе добие слобода и сигурност при првите чекори.

   Боја :
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   • Наменет за деца од 6 до 14 месеци.

   • Подесување на висината на рачката во согласност со висината на детето.

   • Помош во одржување на стабилноста и рамнотежата за децата кои проодуваат.

   • Квалитетен материјал.

   550480
   6 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Појас за проодување Kikka Boo (повеќе бои)

   6 други производи во иста категорија:

   Појас за проодување Kikka Boo (повеќе бои)

   1.190 ден.
   со ДДВ