Проодувалка Kikka Boo - Wobble Fun
   Проодувалка Kikka Boo - Wobble Fun
   Проодувалка Kikka Boo - Wobble Fun
   Проодувалка Kikka Boo - Wobble Fun
   Проодувалка Kikka Boo - Wobble Fun
   Проодувалка Kikka Boo - Wobble Fun

   Проодувалка Kikka Boo - Wobble Fun

   Напиши рецензија (0)
   3.290 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Музичка проодувалка со рачка на четири тркала која ќе му помогне на вашето дете стабилно да го направи првиот чекор. На самата проодувалка има повеќе играчки за дополнителна забава на вашето дете. Од 6-9 месеци седи и си игра со играчките а од 9-18 месеци стои и оди со проодувалката. Може да се користи како играчка за на креветче или како едукативна масичка.

   Три топчиња кои тропкаат за дополнителна забава.

   Боја :
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Производот користи 3x1.5V AAA батерии кои не се вклучени во пакувањето.

   Димензии на производот: 40x50x40 cm.

   Димензиина пакувањето: 39x39x18 cm

   550615
   3 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Проодувалка Kikka Boo - Wobble Fun

   6 други производи во иста категорија:

   Проодувалка Kikka Boo - Wobble Fun

   3.290 ден.
   со ДДВ