Розево вибро јајце со апликација
   Розево вибро јајце со апликација
   Розево вибро јајце со апликација
   Розево вибро јајце со апликација
   Розево вибро јајце со апликација
   Розево вибро јајце со апликација
   Розево вибро јајце со апликација
   Розево вибро јајце со апликација
   Розево вибро јајце со апликација

   Розево вибро јајце со апликација

   Напиши рецензија (0)
   3.290 ден.
   3.990 ден.
   Заштеди 700 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Вибро јајцето со апликација е совршена играчка за зајакнување на вашите вагинални мускули со помош на Кегелови вежби и играње со вашиот партнер. Има дури 12 режими на вибрации, чиј интензитет можете да го намалите и зголемите. Можете да го поврзете вибро јајцето со апликацијата Baile на вашиот мобилен телефон и на тој начин да управувате со вибрациите. Апликацијата ви овозможува да вибрирате во ритамот на вашата омилена песна. Вкупната должина на вибро јајцето е 14,2 cm, додека ширината е 3,2 cm. Полнењето се врши преку USB-кабел. Оваа секси играчка е целосно водоотпорна. За да се олесни пенетрацијата, користете лубрикант што можете да го нарачате од нашиот асортиман.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Вибро јајцето со апликација е совршена играчка за зајакнување на вашите вагинални мускули со помош на Кегелови вежби и играње со вашиот партнер. Има дури 12 режими на вибрации, чиј интензитет можете да го намалите и зголемите. Можете да го поврзете вибро јајцето со апликацијата Baile на вашиот мобилен телефон и на тој начин да управувате со вибрациите. Апликацијата ви овозможува да вибрирате во ритамот на вашата омилена песна. Вкупната должина на вибро јајцето е 14,2 cm, додека ширината е 3,2 cm. Полнењето се врши преку USB-кабел. Оваа секси играчка е целосно водоотпорна. За да се олесни пенетрацијата, користете лубрикант што можете да го нарачате од нашиот асортиман. Алтернативно, можете да ја исчистите играчката со млака вода и неутрален сапун. Нарачајте ја апликацијата вибро јајце и уживајте во уникатната стимулација.

   210212HP-1
   2 производи

   Специфични референци

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Розево вибро јајце со апликација

   16 други производи во иста категорија:

   Розево вибро јајце апликација

   Розево вибро јајце со апликација

   3.290 ден.
   3.990 ден.
   Заштеди 700 ден.
   со ДДВ