• Ново
  ТВ комода Exxen - Даб
  ТВ комода Exxen - Даб
  ТВ комода Exxen - Даб
  ТВ комода Exxen - Даб
  ТВ комода Exxen - Даб
  ТВ комода Exxen - Даб

  ТВ комода Exxen - Даб

  Напиши рецензија (0)
  7.690 ден.
  10.990 ден.
  Заштеди 3.300 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  ТВ комода изработена од висококвалитетна оплеменета иверица со дебелина од 18mm

  Дрвени ногарки 

  Димензии на ТВ комодата: Ширина: 150 cm  Висина: 52 cm  Длабочина: 34 cm

  Димензии на полицата: Ширина: 39 cm Висина: 19 cm

  Висина на ногарките: 15 cm

  Време на испорака: 15 дена

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

  Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

  ТВ комода изработена од висококвалитетна оплеменета иверица со дебелина од 18mm

  Дрвени ногарки 

  Димензии на ТВ комодата: Ширина: 150 cm  Висина: 52 cm  Длабочина: 34 cm

  Димензии на полицата: Ширина: 39 cm Висина: 19 cm

  Висина на ногарките: 15 cm

  Време на испорака: 15 дена

  389MZA1170
  48 производи

  Специфични референци

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  ТВ комода Exxen - Даб

  16 други производи во иста категорија:

  ТВ комода Exxen - Даб

  7.690 ден.
  10.990 ден.
  Заштеди 3.300 ден.
  со ДДВ