Globo Tiny - ЛЕД плафонски лустер 58w со далечинско
   Globo Tiny - ЛЕД плафонски лустер 58w со далечинско
   Globo Tiny - ЛЕД плафонски лустер 58w со далечинско
   Globo Tiny - ЛЕД плафонски лустер 58w со далечинско
   Globo Tiny - ЛЕД плафонски лустер 58w со далечинско

   Globo Tiny - ЛЕД плафонски лустер 58w со далечинско

   Напиши рецензија (0)
   13.490 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Globo Tiny - ЛЕД плафонски лустер 58w со далечинско

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Тип на грло: ЛЕД

   Боја на светлина: 3000к – 6500k  (dimmable w/remote)

   Димензии: ш:900 в:400

   Материјал: Метал, Пластика

   Јачина: Max 58w

   Боја: Црна

   Напон: 220-240V

   *5 Години Гаранција*

   67247-58
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Globo Tiny - ЛЕД плафонски лустер 58w со далечинско

   16 други производи во иста категорија:

   Globo Tiny - ЛЕД плафонски лустер 58w со далечинско

   13.490 ден.
   со ДДВ