Iskra M0E 6ET 7.2 Батериска ножица за кастрење
   Iskra M0E 6ET 7.2 Батериска ножица за кастрење
   Iskra M0E 6ET 7.2 Батериска ножица за кастрење

   Iskra M0E 6ET 7.2 Батериска ножица за кастрење

   Напиши рецензија (0)
   3.799 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   • Напон: 7.2V

   • Моќност: Li-ion батерија (1.3Ah)

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Ножица за поткастрување, одличен алат за оддржување лозје, овоштарници, плод,

   Моќна, со притисок на рез до 90 kg, инстант стоп, сечива од високо-квалитетна легура челик железо,

   Ергономична рачка, лезно забележлива црвена боја, гајка за закачување

   • Напон: 7.2V

   • Моќност: Li-ion батерија (1.3Ah)

   • Брзина во празно: 1,2 сек / намалување

   • Капацитет на сечење: до 1000 парчиња (бројот на исечоци зависи од дебелината на гранките за сечење)

   • Ширина на сечење: ø 16 mm (максимум)

   • Димензии на пакувањето (во мм): 380 (L) x 67 (W) x 90 (H)

   • Нето тежина: 0,7 кг

   • Бруто тежина: 0,825 кг

   • 24 месеци гаранција

   3830042560500
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Iskra M0E 6ET 7.2 Батериска ножица за кастрење

   2 други производи во иста категорија:

   Iskra M0E 6ET 7.2 Батериска ножица за кастрење

   3.799 ден.
   со ДДВ