• Ново
  • Пакет
Пегла на пареа MAX EI2202 + Даска за пеглање FUNKY
Пегла на пареа MAX EI2202 + Даска за пеглање FUNKY
Пегла на пареа MAX EI2202 + Даска за пеглање FUNKY
Пегла на пареа MAX EI2202 + Даска за пеглање FUNKY

Пегла на пареа MAX EI2202 + Даска за пеглање FUNKY

Напиши рецензија (0)
1.999 ден.
2.498 ден.
Заштеди 499 ден.
со ДДВ

Наместо 2.498 ден.

На залиха

Пегла

Моќност: 2200 W

Керамичка навлака на плочата

Самочистење/Спреј функција

Моќнен излез на пареа: 0.4 g

Јачина на пареа: 12±5g/min

Резервоар за вода: 220 ml

Должина на кабел: 1.9 m

Даска за пеглање

Мрежеста даска за пеглање

Димензии: 34 x 110 cm

Tип X ногарки: 19 mm

Cигурносен потпирач за железо со силиконски точки

Прилагодување на височина од 68 cm до 83 cm

Подлога од пена со 100% памук 8 mm

Овој пакет содржи

Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

803564+803883
29 производи

Специфични референци

Ново

Нема рецензии во моментов

Напиши рецензија
Пегла на пареа MAX EI2202 + Даска за пеглање FUNKY

16 други производи во иста категорија:

Пегла на пареа MAX EI2202 + Даска за пеглање FUNKY

1.999 ден.
2.498 ден.
Заштеди 499 ден.
со ДДВ

Наместо 2.498 ден.