Заштитно перниче за грб
   Заштитно перниче за грб

   Заштитно перниче за грб

   Напиши рецензија (0)
   530 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Перничето се користи како поддршка и заштитник кај мали деца за заштита на главата и грбот при паѓање на детето. Перничето со своето внатрешно полнење со влакна помага да се минимизираат влијанието на ударот при ненадејни падови.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   • Димензии на производот: 22x40x3cm.

   • Димензии на пакувањето: 26x42cm.

   900053
   20 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Заштитно перниче за грб

   3 други производи во иста категорија:

   Заштитно перниче за грб

   530 ден.
   со ДДВ