Појас за проодување Baby Jem (повеќе бои)
   Појас за проодување Baby Jem (повеќе бои)
   Појас за проодување Baby Jem (повеќе бои)
   Појас за проодување Baby Jem (повеќе бои)
   Појас за проодување Baby Jem (повеќе бои)
   Појас за проодување Baby Jem (повеќе бои)
   Појас за проодување Baby Jem (повеќе бои)

   Појас за проодување Baby Jem (повеќе бои)

   Напиши рецензија (0)
   550 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Практично помагало со кое ќе му помогнете на детето полесно да прооди и воедно ќе добие слобода и сигурност при првите чекори.

   Боја :
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   • Практична проодувалка со која ќе му помогнете на детето полесно да прооди и воедно ќе добие слобода и сигурност при првите чекори.Го поттикнува чувството за рамнотежа на природен начин.

   • Димензии на производот: 28x25cm.

   • Димензии на пакувањето: 11x25cm.

   900250
   59 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Појас за проодување Baby Jem (повеќе бои)

   7 други производи во иста категорија:

   Појас за проодување Baby Jem (повеќе бои)

   550 ден.
   со ДДВ