Iskra RS650 Сабјеста пила
   Iskra RS650 Сабјеста пила

   Iskra RS650 Сабјеста пила

   Напиши рецензија (0)
   4.999 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   • Moќност: 650W

   • 24 месеци гаранција 

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   • 230-240V~50Hz

   • Јачина: 650W

   • број во празен од: 900-3000 min-1

   • должина на чекор: 20 mm

   • променлива брзина

   • дебелина на сечење:

     - дрво: 115 mm  - железо: 5 mm

   • прибор:

     - 1 x нож за дрво   - 1 x нож за метал

   • Димензии (mm): 470 x 80 x 180

   • Нето тежина: 3,2 kg

   • 24 месеци гаранција 

   3830042568681
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Iskra RS650 Сабјеста пила

   2 други производи во иста категорија:

   Iskra RS650 Сабјеста пила

   4.999 ден.
   со ДДВ